Już w przyszłym miesiącu w katalogu Apple TV+ zadebiutuje serial „Sugar", w którym w główną rolę wcieli się Colin Farrell. Na oficjalnym kanale wspomnianej usługi w serwisie YouTube opublikowano nowe nagranie promujące tę produkcję.

„Sugar" ma być serialem detektywistycznym prezentującym bardziej nowoczesne podejście do tego gatunku. Colin Farrell, znany m.in. z filmów „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" i „Lobster" oraz serialu „Detektyw", wcieli się w postać Johna Sugara - prywatnego detektywa walczącego z własnymi demonami, który zostaje wynajęty do zbadania sprawy zaginięcia ukochanej wnuczki znanego hollywoodzkiego producenta, Jonathana Siegela. Farrell nie tylko gra główną rolę, ale był też jednym z producentów serialu. W nowym nagraniu promocyjnym udostępnionym przez Apple on i inne osoby zaangażowane w postanie serialu opowiadają o jego fabule, bohaterach i motywach przewodnich.

Pierwszy sezon serialu „Sugar" będzie składał się z ośmiu odcinków. Premierę pierwszych trzech z nich zapowiedziano na 5 kwietnia. Kolejne będą dodawane do katalogu Apple TV+ co tydzień w piątek.