W grudniu ubiegłego roku japońska firma Capcom zapowiedziała „zremasterowaną" edycję swojej klasycznej przygodówki Ghost Trick: Phantom Detective. Od dziś jest już ona dostępna do pobrania z App Store.

Oryginalna wersja Ghost Trick: Phantom Detective miała premierę w 2010 roku. Początkowo była dostępna wyłącznie na konsoli Nintendo DS, jednak dość szybko doczekała się również portu na urządzenia z iOS. W grze wcielamy się w cierpiącego na amnezję ducha próbującego rozwiązać zagadkę własnej śmierci. By tego dokonać będziemy musieli nauczyć się wykorzystywać jego specjalne moce, umożliwiające m.in. opętywanie różnych przedmiotów i podróżowanie w czasie. Nowa wersja gry przynosi ze sobą odświeżoną oprawę audiowizualną oraz szereg pomniejszych zmian i usprawnień.

Gra Ghost Trick: Phantom Detective dostępna jest do pobrania z App Store za darmo, jednak bez wydawania pieniędzy możemy przetestować tylko jej niewielki fragment. Odblokowanie całej dostępnej zawartości wymaga skorzystania z jednorazowej mikropłatności, do 3 kwietnia dostępnej w promocyjnej cenie 88,99 zł.

Pobierz z App Store