W ubiegłym tygodniu odbyła się premiera nowego serialu wyprodukowanego przez Apple Studios, zatytułowanego „Pustynia wysokich lotów". Na oficjalnym kanale Apple TV+ w serwisie YouTube opublikowano nowe promujące go nagranie.

Pustynia wysokich lotów" to komedia kryminalna opowiadająca o przygodach Peggy - byłej narkomanki mieszkającej w małym mieście na pustyni w Kalifornii, która po śmierci matki postanawia zostać prywatnym detektywem. W główną bohaterkę wciela się Patricia Arquette, nagrodzona Oscarem za rolę w filmie „Boyhood". W serialu występuje też Matt Dillon (m.in. „Miasto gniewu" i „Sposób na blondynkę"), który zagrał jej męża, skazanego za handel narkotykami. W nowym nagraniu promocyjnym udostępnionym przez Apple Arquette i Dillon opowiadają o granych przez siebie postaciach, fabule serialu oraz pracy nad nim.

„Pustynia wysokich lotów" ma składać się z ośmiu odcinków, jednak Apple opublikowało jak na razie tylko pierwsze trzy z nich. Kolejne będą dodawane do katalogu Apple TV+ co tydzień w środę.