Square Enix to studio kojarzone głównie z rozbudowanymi, wysokobudżetowymi grami RPG, takimi jak serie Final Fantasy czy Dragon Quest. Czasem zdarza im się jednak tworzyć też znacznie mniejsze, bardziej eksperymentalne projekty. Do tego grona zalicza się gra PARANORMASIGHT, która trafiła również na urządzenia z iOS.

PARANORMASIGHT to gra przygodowa typu visual novel utrzymana w konwencji horroru. Przedstawia ona kilka przeplatających się ze sobą historii inspirowanych japońskimi miejskimi legendami. Gra została zaprojektowana w taki sposób, by gracz musiał co jakiś czas przeskakiwać między różnymi wątkami i punktami widzenia. Podobnie jak w większości gier typu visual novel rozgrywka skupia się tu głównie na dialogach, jednak znalazło się w niej również miejsce na eksplorowanie lokacji i rozwiązywanie zagadek.

Gra PARANORMASIGHT w wersji dla iOS jest dostępna do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 84,99 zł. Jest to produkcja typu premium, w której nie znajdziemy żadnych dodatkowych mikropłatności.

Pobierz z App Store