Hello Sunshine to wytwórnia założona przez Reese Witherspoon, która wyprodukowała dla Apple m.in. seriale „The Morning Show" i „Truth Be Told". Już w przyszłym miesiącu w katalogu Apple TV+ zadebiutuje ich kolejna produkcja - „O jedno cię proszę". Apple opublikowało jej pierwszy oficjalny zwiastun.

„O jedno cię proszę" będzie serialem sensacyjnym bazującym na powieści autorstwa Laury Dave. Główną bohaterką będzie kobieta próbująca odnaleźć męża, który zniknął w tajemniczych okolicznościach, zostawiając po sobie torbę wypełnioną pieniędzmi i notatkę z prośbą o zaopiekowanie się jego szesnastoletnią córką z poprzedniego małżeństwa. Szybko okazuje się, że mężczyzna skrywał swoją prawdziwą tożsamość przed bliskimi, a kluczem do odkrycia prawdy mogą być wspomnienia jego córki z dzieciństwa. W główne role wcielą się Jennifer Garner (m.in. „Agentka o stu twarzach" i „Juno") i Angourie Rice (m.in „Spider-Man: Homecoming" i „The Nice Guys").

„The Last Thing He Told Me" będzie składać się z siedmiu odcinków. Pierwsze dwa zadebiutują w Apple TV+ 14 kwietnia, zaś kolejne będą dodawane do katalogu usługi co tydzień w piątek.