W ostatnich tygodniach w sklepie MyApple pojawiło się wiele interesujących produktów. Znajdziecie wśród nich akcesoria dla Waszych iPhone'ów, iPadów, Maców oraz zegarków Apple Watch. Przedstawiamy Wam te naszym zdaniem najbardziej ciekawe i godne polecenia.

Pancerne etui Element Case Special Ops

Special Ops firmy Element Case to wysokiej klasy obudowa ochronna o parametrach przewyższających standardy wojskowego certyfikatu MIL-STD-810G. Podwójnie wzmacniana konstrukcja (Shock Deflection Armor Technology) niweluje siły działające na etui oraz iPhone’a podczas gwałtownych upadków na twarde podłoże i nie tylko. Wszystkie krawędzie etui zostały ponadto zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi maksymalnie wygodny i bezpieczny chwyt, zapewniają tym samym wysoką ergonomię używania telefonu marki Apple.

Przezroczyste plecki z wytrzymałego polikarbonu zostały pokryte syntetycznym tworzywem samonaprawiającym (self-repairing). To zaawansowane rozwiązanie w znaczącym stopniu zwiększa odporność etui na rysowanie, a ewentualne mikrouszkodzenia znikają z czasem samoczynnie.

Etui dostępne jest w wersjach dla iPhone'a 13 Pro Max (kolory czarny i przezroczysty) i iPhone'a 13 Pro (kolory czarny i przezroczysty).

UAG Metropolis SE - obudowa ochronna na iPada 10 generacji

UAG Metropolis to pancerna skorupa, która stuprocentowo chroni Twój sprzęt w każdych warunkach. Zaprojektowana z uwzględnieniem detali. Stworzona dla osób aktywnych. Wyróżnia się efektownym designem z mocnymi akcentami maksymalnego wzmocnienia na krawędziach. Ranty zabezpieczają elementy najbardziej narażone na uszkodzenia, a wzmocniony grzbiet obudowy nadaje dodatkową ochronę powierzchni Twojego urządzenia.

Dzięki składanej okładce, etui Metropolis SE pełni rolę podstawki, przystosowując twojego iPada do pracy pod wygodnym dla oka kątem w pozycji pionowej lub poziomej. Podczas otwierania i zamykania okładki etui, iPad automatycznie budzi się i przechodzi w tryb uśpienia. Dodatkowo, etui posiada wbudowany uchwyt na Apple Pencil, kompatybilny z Apple Pencil Pairing/Charging, dzięki czemu po umieszczeniu rysika w uchwycie następuje automatyczne jego ładowanie.

Nietypowa konstrukcja etui posiada twardą powłokę zewnętrzną i miękkie wnętrze, służące jako amortyzacja twojego urządzenia. Precyzyjnie wycięte otwory uwzględniają porty i przyciski urządzenia, a specjalne punkty zaczepienia umożliwiają zastosowanie regulowanego paska na ramię, gdy tablet nie jest używany lub podczas transportu.

Obudowa pasuje do iPadów 10 generacji o przekątnej ekranu 10,9 cala i jest dostępna w kolorach czarnym, oliwkowym i niebieskim.

Ładowarka samochodowa SPIGEN PC2200 ARCSTATION

Niezwykle wydajna ładowarka samochodowa PC2200 od firmy Spigen o kompaktowej budowie wyposażona w dwa porty USB Type-C o mocy 45W oraz 30W. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie ładowanie nie tylko smartfonów, ale nawet takich urządzeń jak tablet czy laptop. Największą zaletą akcesorium jest możliwość szybkiego ładowania o łącznej mocy 75W. Minimalistyczny i kompaktowy wygląd sprawia, że urządzenie idealnie chowa się w gnieździe zapalniczki samochodowej.

Producent zadbał również o bezpieczeństwo w trakcie ładowania, wyposażając ładowarkę w technologie Quantum Boost. Pozwala ona automatycznie dopasować odpowiednie napięcie do urządzenia, przez co uzyskujemy możliwość bezpiecznego i szybkiego ładowania bez ryzyka uszkodzenia baterii.

Akcesorium dostępne jest w kolorze czarnym.

Ładowarka bezprzewodowa SPIGEN PF2104G ARCFIELD

Niezwykle cienka i lekka ładowarka bezprzewodowa marki Spigen, dedykowana dla smartfonów posiadających technologie ładowania Wireless Qi. Kompaktowa, lekka konstrukcja wykonana z wysokiej jakości komponentów, pokryta z wierzchu i u podstawy materiałem antypoślizgowym - ładowarka pewnie stoi w miejscu, a smartfon na niej leżący nie ślizga się.

PF2104G posiada wiele najnowszych technologii będących wsparciem dla ładowania indukcyjnego. AirBoost pozwala automatycznie dopasować tryb ładowania do potrzeb Twojego urządzenia, a inteligentny układ obwodów z technologią OverHeat zabezpieczy przed przeładowaniem czy przegrzaniem ładowanego przez nas urządzenia.

Akcesorium dostępne jest w kolorze czarnym.

Kabel Lightning SPIGEN PB2200 ARCWIRE

Elastyczny i wytrzymały kabel Spigen PB2200 Arcwire posiadający złącza w standardzie USB-C oraz Lightning to możliwość szybkiego ładowania w standardzie PD dla urządzeń marki Apple.

Wykorzystana technologia Durabend (wzmocnione aluminiowe złącze oraz głowica) sprawia, że przewód jest niezwykle trwały i odporny na zginanie, pęknięcia czy zniekształcenia.

Kabel Spigen PB2200 Arcwire certyfikowany jest przez Apple jako MFi, czyli “Made for iPod/iPhone/iPad”. Dzięki czemu jest to produkt kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z portem Lightning.

Akcesorium dostępne jest w kolorze białym.

Więcej nowości znajdziecie na stronie sklepu MyApple.