Już w przyszłym tygodniu w katalogu Apple TV+ mają zadebiutować pierwsze odcinki serialu „Terapia bez trzymanki", którego autorami są Bill Lawrence i Brett Goldstein - współtwórcy „Teda Lasso". Apple opublikowało nowy zwiastun tej produkcji.

„Terapia bez trzymanki" ma być serialem komediowym opowiadającym o pogrążonym w żałobie terapeucie, który zaczyna mówić swoim klientom wprost co o nich myśli. Ku zaskoczeniu obu stron jego działania szybko zaczynają przynosić bardzo pozytywne rezultaty, odmieniając nie tylko życia pacjentów, ale też głównego bohatera. W główną rolę wcieli się Jason Segel (m.in. „Jak poznałem waszą matkę" i „Koniec trasy"), który jest też jednym ze scenarzystów i producentów. W serialu wystąpi też Harrison Ford (m.in. serie „Gwiezdne wojny" i „Indiana Jones"). Zagra on doktora Phila Rhodesa - specjalistę od psychoterapii poznawczo-behawioralnej, u którego zdiagnozowano niedawno chorobę Parkinsona. Będzie to pierwsza serialowa rola w jego karierze.

Pierwsze dwa odcinki serialu „Terapia bez trzymanki" zadebiutują w Apple TV+ 27 stycznia. Kolejne będą dodawane do katalogu tej usługi co tydzień w piątek.