iPad to świetne narzędzie i przenośny komputer. Można na nim wygodnie pracować w terenie, a jednocześnie wciąż cieszyć się dużym ekranem. Aby korzystać z niego jeszcze bardziej wygodnie i zadbać o jego bezpieczeństwo, warto zaopatrzyć się w etui ochronne ZUGU.

Etui ochronne ZUGU dla iPada wykonane jest z mocnego termoplastycznego poliuretanu (TPU+PC), specjalnego tworzywa o właściwościach podobnych do elastycznej gumy. Absorbuje ono wstrząsy oraz zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, i jest przy tym na tyle elastyczne, że pozwala na wygodne i łatwe założenie go na iPada. Powierzchnia etui ma fakturę imitującą skórę, dzięki czemu iPad w etui ZUGU będzie wygodnie i pewnie leżał w dłoni. Wewnętrzna strona wyłożona jest mikrofibrą. Wyposażono je także w otwory na głośniki, przycisk Power, przyciski regulacji głośności i gniazdo ładowania. Ma także specjalne otwory zapewniające lepsze chłodzenie iPada.

Etui ZUGU dla iPada wyposażone jest także w wygodny magnetyczny stojak pozwalający na ustawienia iPada mini pod dziesięcioma różnymi kątami. Dodatkowo z tyłu znalazła się elastyczna kieszeń na stylus Apple Pencil oraz odpowiednie miejsce na bocznej krawędzi pozwalające na jego ładowanie.

Etui ZUGU dla iPada zapewnia nie tylko wszechstronną ochronę tego urządzenia, ale i znacznie zwiększa wygodę korzystania z niego. Dostępne jest ono w wersjach dla wszystkich najnowszych generacji modeli iPadów, a więc dla iPada Pro 12,9", iPada Pro 11", iPada Air czwartej generacji, iPada 10,2" oraz iPada mini szóstej generacji.

Etui ochronne ZUGU dla iPada mini dostępne jest w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 299 zł.