Firma Annapurna znana jest z wydawania nietypowych, eksperymentalnych gier o artystycznym charakterze. Za jej sprawą w App Store pojawiły się takie produkcje jak Gorogoa, Journey, Florence, If Found... czy The Unfinished Swan. Najnowsza gra z jej katalogu, zatytułowana Hindsight, trafiła zarówno na urządzenia z iOS jak i macOS.

Hindisght to nietypowa gra przygodowa nastawiona przede wszystkim na eksplorację, w której wcielamy się w kobietę powracającą do swojego dawnego domu w celu uporządkowania go po śmierci członka rodziny. Podczas sprzątania natrafimy na przedmioty stanowiące swego rodzaju okna do przeszłości, pozwalające zajrzeć w głąb wspomnień głównej bohaterki. W niektórych wspomnieniach znajdziemy zaś kolejne okna, mogące zaprowadzić nas jeszcze głębiej. W ten sposób stopniowo poznajemy historię życia kierowanej przez nas postaci, od dzieciństwa do dorosłości. Autorem Hindsight jest Joel McDonald, niezależny deweloper znany przede wszystkim za sprawą wielokrotnie nagradzanej gry Prune (mającej na swoim koncie m.in. nagrodę App Store Award dla najlepszej gry na iPada oraz tytuł gry roku magazynu Time).

Gra Hindisght w wersji dla iOS dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 23,99 zł. Wersję dla macOS można kupić w sklepie Steam w cenie 59,99 zł.