Gra Disney Mirrorverse to kolejny efekt współpracy Disneya ze studiem Kabam, znanym m.in. za sprawą takich produkcji jak Marvel Contest of Champions czy Transformers: Forged to Fight. Gracze z Polski już od jakiegoś czasu mogli brać udział w jej otwartych testach beta. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś odbyła się jej globalna premiera.

Disney Mirrorverse to gra action RPG rozgrywająca się w alternatywnej rzeczywistości, w której postacie znane z filmów animowanych wytwórni Disney i Pixar walczą z mrocznymi siłami próbującymi opanować ich świat. Rozgrywka polega tu głównie na toczących się na niewielkich arenach starciach z grupkami przeciwników, w trakcie których gracz kieruje drużyną składającą się z wybranych przez siebie bohaterów (w grze znaleźli się m.in. Aladyn, Bella, Sully, Roszpunka, Merida czy Elsa). Pomiędzy kolejnymi starciami możemy zdobywać nowe postacie oraz rozwijać te już posiadane.

Gra Disney Mirrorverse jest dostępna do pobrania z App Store za darmo. Podobnie jak większość produkcji studia Kabam jest to oparta na mikropłatnościach produkcja typu freemium.

Pobierz z App Store