Kto był w Kijowie, Odessie, Lwowie, Dnieprze, Charkowie czy Zaporożu mógł natknąć się tam na salony popularnej w Ukrainie sieci serwisów pogwarancyjnych i sklepów z akcesoriami dla urządzeń Apple – iLounge. Teraz, w obliczu trwającej agresji rosyjskiej na ten kraj iLounge otwiera swój serwis w Polsce.

Na obecną chwile sklep jak i usługa serwisowa działa online. W ofercie znaleźć można m.in. produkty Apple, akcesoria, w tym te pod własną marką oneLounge oraz usługi serwisowe.

Treść informacji prasowej:

iLounge otwiera sklep w Polsce

Ukraińska firma iLounge, sprzedająca akcesoria i sprzęt Apple, wchodzi na polski rynek.

W związku z wojną w Ukrainie, nasz zespół iLounge postanowił w tym trudnym czasie wesprzeć gospodarkę naszego kraju i zapewnić dodatkowe miejsca pracy wszelkimi dostępnymi nam środkami. Dlatego wchodzimy na rynek międzynarodowy i otwieramy iLounge w Polsce.

Przez dziesięć lat pracy na ukraińskim rynku akcesoriów i technologii Apple zdobyliśmy dobrą opinię. Posiadamy własną markę oneLounge, której jakość nie ustępuje oryginalnym akcesoriom Apple. Dodatkowo mamy doświadczenie we współpracy z dostawcami na całym świecie, co pozwoli nam szybko dostarczać klientom nowe i atrakcyjne towary.

Planujemy rozpocząć naszą dzialalność od sklepu internetowego iLounge w Warszawie. Następnie otworzymy centrum serwisowe iLab dla napraw urządzeń Apple.

Pomagamy też Siłom Zbrojnym Ukrainy, dlatego 5 zł z każdego zamówienia i usługi serwisowej przekazujemy naszej fundacji charytatywnej. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup samochodów i sprzętu dla Armii Ukraińskiej.

Możecie nas wesprzeć składając zamówienie lub przekazując pieniądze bezpośrednio na naszą fundację. Obecnie zbieramy na zakup pickupa dla Sił Zbrojnych Ukrainy.

Źródło: iLounge