iPady od ponad dziesięciu lat są wspaniałymi podręcznymi tabletami graficznymi pozwalającymi rozwinąć swoją kreatywność wielu użytkownikom. Możliwości tych urządzeń i wygoda tworzenia grafik zwiększyły się jeszcze wraz z wprowadzeniem stylusa Apple Pencil. Dalej jednak doświadczenie pisania i rysowania na szkle dalekie jest od tworzenia na papierze. To właśnie dlatego powstała specjalna osłona ekranu JCPal PaperTech PaperLike Screen Protector. Jej specjalna powierzchnia wywołuje wrażenie rysowania lub pisania na prawdziwym papierze.

Osłona posiada fakturę i szorstkość przypominające papier, wywołuje też podczas pisania lub rysowania odręcznego na iPadzie za pomocą stylusa Apple Pencil efekt tarcia podobny jak w przypadku papieru właśnie. Dodatkowo osłona ta chroni ekran przed potem i plamami, a jej specjalna, imitująca papier faktura działa także jako powłoka antyodblaskowa. Dzięki niej można wygodnie korzystać z iPada niezależnie od warunków oświetleniowych.

To idealne rozwiązanie dla osób kreatywnych, które piszą i rysują na iPadzie za pomocą stylusa Apple Pencil w różnych miejscach i przy różnym świetle.

Osłona JCPal PaperTech PaperLike Screen Protector dla iPada Pro 11" dostępna jest w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 99 zł.