Dobre i wytrzymałe kable Lightning to wciąż akcesoria pierwszej potrzeby. Wiele produktów pośledniej jakości szybko ulega uszkodzeniom mechanicznym, często w sytuacjach, w których nie mamy pod ręką innego kabla tego typu. Warto zatem zawsze wybierać te najlepszej jakości, posiadające prawdziwy, wydawany przez Apple certyfikat MFI (Made For iPhone). Takim produktem jest właśnie kabel JCPal Linx USB-C to Lightning Cable 1M.

Dzięki wspomnianemu, wydawanemu przez Apple certyfikatowi MFI jest on kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi Apple wyposażonymi w port Lightning. Nada się więc do bezpiecznego, szybkiego ładowania oraz przesyłania danych pomiędzy iPhone'em, iPadem i komputerem. Docenią to nie tylko użytkownicy, którzy wciąż w ten tradycyjny sposób synchronizują dane na obu urządzeniach, ale także programiści, którzy często podłączać muszą iPhone'y i iPady do komputerów Mac, by zbudować na tych pierwszych swoje aplikacje. Tutaj stabilność transmisji danych ma także niebagatelne znaczenie.

Kabel JCPal Linx USB-C to Lightning jest przy tym bardzo wytrzymały, a to dzięki zastosowaniu tworzywa PVC odpornego na pękanie i rozciąganie do 10 tys. razy. Długość tego kabla jest także odpowiednia, bo wynosi jeden metr, co zapewnia wygodne korzystanie z iPhone'a czy iPada. Kabel ma również wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa i ochrony przeciwwybuchowej, takie jak CE, EAC, REACH czy RoHS.

JCPal Linx USB-C to Lightning Cable 1M dostępny jest w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 99 zł.