Urządzenia Apple, choć mocne i wytrzymałe, to jednak wrażliwe są na drobne, ale i bardziej poważne uszkodzenia mechaniczne, czy to zarysowania, czy wgniecenia i pęknięcia wskutek upadków. Nic zatem dziwnego, że oferta różnej maści akcesoriów ochronnych jest tak bogata. Poza samą ochroną ważny jest jednak także wygląd naszych urządzeń. Etui ochronne mają więc nie tylko zabezpieczać nasze gadżety przed uszkodzeniami, ale także dodawać im jeszcze więcej szyku czy stylu. Mało co nadaje się do tego bardziej niż skóra, a jeśli skóra, to tylko akcesoria Nomad.

Nomad oferuje szereg wykonanych z najwyższej jakościowo skóry etui i obudów dla produktów Apple. W jego ofercie znajdziemy skórzane obudowy ochronne na iPhone'y, słuchawki AirPods Pro czy nawet na ładowarkę MagSafe. Do ich produkcji wykorzystuje skórę z jednej z najstarszych garbarni w USA – renomowanej firmy Horween Leather Co. z Chicago. Garbowana roślinnie skóra patynuje się z czasem, co nadaje jej ekskluzywny wygląd. Wraz z używaniem etui Nomad nabierać będzie swojego unikalnego charakteru.

Skórzane etui Nomad zaprojektowane są w taki sposób, by ściśle przylegać do powierzchni urządzenia, które chronią. Czy jest to iPhone, etui słuchawek AirPods Pro czy ładowarka MagSafe, dzięki unikatowej konstrukcji i wyłożeniu wewnętrznej strony mikrofibrą masz pewność, że będzie ono zapewniać najlepszą możliwą ochronę.

Skórzane produkty od Nomad dostępne są w ofercie sklepu Zadbane Gadżety.