Studio deweloperskie Vivid Games zakończyło pracę nad grą Shoot to Kill, pierwszym tytułem, który powstał we współpracy z Tower Studios. Tower Studios prowadzone jest przez Jona Hare, legendę branży gier komputerowych z ponad 25 latnim doświadczeniem w produkcji i publikowaniu gier dla firm takich jak Sensible Software, Codemasters i Jagex.

“Shoot to Kill to świetna gra akcji, która za pomocą swojej prostej, aczkolwiek bardzo wciągającej mechaniki, przypomina klasyki z lat 80-tych i 90-tych, a jednocześnie znakomicie pasuje do nowoczesnej platformy cyfrowej rozrywki jaką jest iPhone. Gra doskonale współpracuje z systemem „Free for Freaks” – który w swojej konstrukcji przypomina arkadowe automaty do gier.” powiedział Remigiusz Kościelny, CEO firmy Vivid Games. „Bliska współpraca z Tower Studios daje nam możliwość tworzenia znakomitych, oryginalnych produkcji, jak również szansę pracę przy konwersjach największych klasyków, które przyciągnęły i bawiły całe pokolenia.”

Vivid Games pracuje aktualnie nad kolejnymi grami we współpracy z Tower Studios, które przygotowane zostaną nie tylko dla platformy iPhone, ale również iPad, Samsung Bada, Android, oraz pod przeglądarki. Prócz gier Tower Studios, Vivid Games przygotowuje właśnie kolejną edycję bardzo popularnej w Polsce gry Ski Jumping 2011, która podobnie jak w zeszłym roku ukaże się na telefony komórkowe oraz na iPhone.

Link do gry w App Store