Phil Lord i Chris Miller to duet odpowiedzialny m.in. za filmy „Spider-Man Uniwersum", „Lego: Przygoda", „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" i „21 Jump Street" oraz seriale „The Last Man on Earth" i „Clone High". Nieco ponad rok temu nawiązali oni współpracę z Apple, której efektem miał być serial „The Afterparty". Dziś opublikowano jego pierwszy oficjalny zwiastun.

„The Afterparty" będzie komedią kryminalną, opowiadającą o morderstwie popełnionym na zjeździe absolwentów liceum. Każdy z ośmiu odcinków będzie przedstawiał tę samą pechową imprezę oczami innej postaci. Stylistyka serialu będzie przy tym zmieniać się co odcinek, odzwierciedlając osobowość poszczególnych bohaterów i sposób, w jaki opowiadają oni swoją wersję wydarzeń. W serialu wystąpią m.in. Tiffany Haddish, Sam Richardson, Zoë Chao, Ben Schwartz, Ike Barinholtz, Ilana Glazer, Jamie Demetriou, Dave Franco i John Early.

„The Afterparty" pojawi się w katalogu Apple TV+ w styczniu 2022 roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: Apple