Wprowadzenie w iPhone'ach 12 indukcyjnego ładowania za pomocą magnetycznego złącza MagSafe otworzyło zupełnie nowe możliwości przed producentami akcesoriów dla tych urządzeń. Jednym z bardziej oryginalnych i poszukiwanych akcesoriów jest specjalny głośnik MiLi Mag-SoundMate wykorzystujący wspomniane złącze magnetyczne w nowych modelach iPhone'ów.

Jako pierwszy na świecie magnetycznie podłączany głośnik Bluetooth, Mag-SoundMate może być przymocowany do iPhone'a 12 za pomocą wspomnianego złącza MagSafe. Dzięki swojemu unikalnemu kształtowi głośnik może spełniać też funkcję podstawki do iPhone'a. Z kolei dzięki wbudowanemu magnesowi można go także przyczepić do właściwie dowolnej metalowej powierzchni. W komplecie znalazły się bowiem dwa metalowe pierścienie, które można przykleić do niemetalowych powierzchni.

Głośnik MiLi Mag-SoundMate może pracować do ośmiu godzin na jednym ładowaniu baterii. To ostatnie odbywa się przez złącze USB-C o dużej mocy i zajmuje jedynie 1,5 godziny. Urządzenie łączy się z iPhone'em za pośrednictwem Bluetooth 5.0.

Warto wspomnieć także, że dwa głośniki MiLi Mag-SoundMate można połączyć w parę stereo.

Głośnik MiLi Mag-SoundMate dostępny jest w trzech kolorach – białym, czerwonym i żółtym - w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 139,00 zł.