Pod koniec maja Logitech zaprezentował nowe etui Combo Touch Keyboard z gładzikiem dla iPadów. Początkowo w internetowym sklepie Apple można było zamówić jedynie wersję dla iPad'ów Pro oraz dla iPada 8 generacji.

Od dziś akcesorium to dostępne jest również w wersji dla iPada Air czwartej generacji. Zostało ono wycenione na 939 złotych, a przewidziany termin realizacji to jeden dzień roboczy.

Logitech Combo Touch to etui, które przenosi wszechstronność iPada na wyższy poziom. Możesz swobodnie pisać, szkicować, przeglądać i czytać na iPadzie Air, podczas gdy idealnie dopasowane etui chroni jego przód, tył i rogi. Combo Touch ma odłączaną klawiaturę do pisania i regulowaną podstawkę do wszelkich innych czynności. Jest też najsmuklejszym spośród etui Logitech z klawiaturą i ma największy gładzik. Technologia Smart Connector i nowy gładzik reagujący na nacisk w każdym miejscu umożliwiają szybką i precyzyjną nawigację. Obsługują też wszystkie Twoje ulubione gesty Multi-Touch – stuknięcia, machnięcia, szczypnięcia i wiele innych. A ponieważ masz jeszcze flagową klawiaturę Logitech, której nie powstydziłby się żaden laptop, możesz pracować i tworzyć bez żadnych ograniczeń.

Najważniejsze cechy:

  • Odłączana klawiatura i regulowana podstawka do pisania, oglądania, czytania i szkicowania.
  • Idealnie dopasowane etui chroniące przód, tył oraz rogi iPada Pro i utrzymujące go w stabilnej pozycji.
  • Klawisze z automatycznie regulowanym podświetleniem o 16 poziomach jasności gwarantują komfort pisania w dzień i w nocy.
  • Klawiatura jak do laptopa z pełnym rzędem klawiszy pozwalających jednym stuknięciem uzyskać dostęp do funkcji systemu iPadOS takich jak sterowanie głośnością, odtwarzaniem i nie tylko.
  • Technologia Smart Connector do błyskawicznego ładowania i parowania.
  • Miejsce do ładowania Apple Pencil (2. generacji) bez zdejmowania etui.