We wrześniu 2019 roku Apple nawiązało współpracę z Josephem Gordonem-Levittem, który miał stworzyć nowy serial na potrzeby Apple TV+. Niedawno zapowiedziano, iż premiera tej produkcji odbędzie się już w sierpniu.

„Mr. Corman" będzie komediodramatem opowiadającym o niespełnionym muzyku pracującym jako nauczyciel w szkole publicznej. Serial ma pokazywać jak wygląda życie współczesnych trzydziestolatków, zmagających się z lękami, samotnością i kredytami studenckimi. Joseph Gordon-Levitt, znany przede wszystkim z ról w filmach „Incepcja", „Looper" i „500 dni miłości" oraz serialach „Trzecia planeta od słońca" i „Roseanne", będzie nie tylko scenarzystą, reżyserem i producentem, ale też wcieli się w główną rolę. W serialu wystąpią też m.in. Arturo Castro, Debra Winger, Alexander Jo, Juno Temple, Jamie Chung, Shannon Woodward, Hector Hernandez oraz raper Logic.

„Mr. Corman" będzie składać się z dziesięciu odcinków. Pierwsze trzy zostaną opublikowane w Apple TV+ już 6 sierpnia, zaś kolejne będą dodawane co tydzień.

Źródło: Apple