Od dłuższego czasu w sieci pojawiają się doniesienia na temat kolejnej generacji iPhone’ów 13 serii Pro. Mają one charakteryzować się mniejszym wcięciem w ekranie niż w przypadku bieżących modeli. Makietę iPhone’a 13 Pro Max przedstawił Lewis Hilsenteger, znany jako twórca kanału Unbox Therapy w serwisie YouTube.

Tego typu makiety służą głównie producentom różnych akcesoriów, którzy dzięki nim mogą przygotować swoje produkty przed oficjalną premierą nowych urządzeń.

Model posiada atrapę wyświetlacza o przekątnej 6,7 cala i poza kilkoma szczegółami bardzo podobny jest do iPhone’a 12 Pro Max. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami wcięcie w ekranie, czyli tak zwany notch, jest węższy, a mikrofon umieszczony został nad obiektywem przedniej kamery.

Wyraźnie większe są także obiektywy znajdujące się z tyłu. Zdecydowanie większe rozmiary ma także „wyspa”, na której umieszczone są wspomniane obiektywy. Warto przypomnieć, że według pojawiających się pogłosek, w obiektywie ultraszerokokątnym zastosowana ma być w automatyczna stabilizacja matrycy.

Warto obejrzeć cały film, ponieważ Hilsenteger dokładnie omawia poszczególne elementy makiety i porównuje ją z iPhone 12 Pro Max.

Źródło: MacRumors