„Gra o Tron" to popularna serialowa adaptacja cyklu „Pieśń lodu i ognia" autorstwa amerykańskiego pisarza George’a R.R. Martina. W App Store pojawiła się dziś cyfrowa wersja bazującej na niej gry planszowej, cieszącej się sporym uznaniem wśród fanów gatunku.

A Game of Thrones: Board Gam‪e to gra strategiczna, w której może brać udział do sześciu graczy jednocześnie. Każdy z uczestników przejmuje kontrolę nad jednym z wielkich rodów walczących o władzę nad Westeros. W trakcie rozgrywki mogą oni wykorzystywać do osiągnięcia swoich celów zarówno dyplomację jak i potęgę militarną. W odróżnieniu od pierwowzoru, w którym do gry potrzeba przynajmniej trzech graczy, wersja cyfrowa oferuje też kampanie fabularną dla jednego gracza. Znajdziemy tu też oczywiście opcję międzyplatformowej rozgrywki z innymi graczami przez sieć.

A Game of Thrones: Board Gam‪e w wersji dla iOS dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 47,99 zł. Gra jest również dostępna w wersji dla macOS. Można ją kupić w sklepie Steam, gdzie kosztuje obecnie 63,99 zł.

Pobierz z App Store