W maju ubiegłego roku Apple nawiązało współpracę z Annie Weisman - producentką telewizyjną i scenarzystką, mająca na swoim koncie prace przy takich serialach jak „Gotowe na wszystko", „Był sobie chłopiec" i „Trup jak ja". Wczoraj zapowiedziano oficjalnie, iż jeszcze w tym roku swoją premierę będzie miał pierwszy serial stworzony przez nią na potrzeby Apple TV+, zatytułowany „Physical".

„Physical" będzie komediodramatem rozgrywającym się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku w jednym z nadmorskich miasteczek południowej Kalifornii, opowiadającym historię kobiety, która po latach znoszenia w milczeniu trudów bycia tzw. „kurą domową" i wspierania męża w karierze politycznej daje się porwać szalejącej dookoła modzie na aerobik. Zwykłe ćwiczenia z czasem przekształcają się w pomysł na własny biznes, który całkowicie odmienia życie bohaterki. W główną rolę wcieli się Rose Byrne, znana m.in. z serialu „Układy" oraz filmów „Naznaczony" i „Agentka". W serialu wystąpią też m.in. Rory Scovel, Dierdre Friel, Della Saba, Lou Taylor Pucci, Paul Sparks i Ashley Liao.

Pierwszy sezon serialu „Physical" będzie składał się z dziesięciu odcinków. Jego premierę zapowiedziano na lato 2021 roku.

Źródło: Apple