For All Mankind był jednym z pierwszych seriali dostępnych w katalogu Apple TV+ i wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych produkcji stworzonych na potrzeby tej usługi. Dziś swoją premierę miał pierwszy odcinek jego drugiego sezonu.

Serial For All Mankind przedstawia alternatywną historię naszego świata, w której Związek Radziecki wyprzedził USA w tzw. wyścigu kosmicznym i jako pierwszy przeprowadził udane lądowanie człowieka na księżycu, co doprowadziło do zaostrzenia konfliktu i rywalizacji między obiema stronami. Akcja drugiego sezonu rozgrywa się w 1983 roku, czyli dziesięć lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym, pokazując ich dalekosiężne konsekwencje. Apple opublikowało niedawno specjalną aplikację AR, pokazującą co wydarzyło się w życiu poszczególnych bohaterów w okresie między pierwszym a drugim sezonem. Niestety, na chwilę obecną nie jest ona dostępna w polskim App Store.

W katalogu Apple TV+ pojawił się dziś tylko pierwszy odcinek drugiego sezonu „For All Mankind". Kolejne będą publikowane co piątek. Apple zdążyło już też zamówić trzeci sezon, jednak jak na razie nie podano żadnych informacji na temat przewidywanej daty jego premiery.