Mariah Carey to amerykańska piosenkarka znana między innymi za sprawą popularnej świątecznej piosenki „All I Want for Christmas Is You". Apple zapowiedziało dziś, iż już niedługo w Apple TV+ pojawi się prowadzony przez nią muzyczny program o tematyce bożonarodzeniowej.

„Mariah Carey's Magical Christmas Special", bo tak będzie brzmieć pełen tytuł tej produkcji, ma składać się głównie z występów muzycznych i tanecznych, przeplatanych animowanymi wstawkami. Piosenkarka będzie wykonywać zarówno znane przeboje, jak i nowe świąteczne piosenki napisane specjalnie na potrzeby tego programu. U boku Carey wystąpią takie gwiazdy jak Snoop Dogg, Ariana Grande, Tiffany Haddish, Billy Eichner, Jennifer Hudson, Jermaine Dupri, Misty Copeland i Mykal-Michelle Harris.

„Mariah Carey's Magical Christmas Special" zadebiutuje w Apple TV+ czwartego grudnia. Tego samego dnia w usłudze Apple Music pojawi się też oficjalna ścieżka dźwiękowa z tego programu. Na innych platformach zostanie ona udostępniona tydzień później.

Źródło: Apple