Bridge Constructor to popularna seria gier logicznych, w których zadaniem gracza jest zbudowanie funkcjonalnego mostu z ograniczonej liczby dostępnych elementów. Od dziś w App Store dostępna jest jej najnowsza część, zatytułowana Bridge Constructor: The Walking Dead.

Akcja nowej odsłony Bridge Constructor jak sama nazwa wskazuje rozgrywa się w opanowanym przez zombie świecie znanym z seriali i komiksów z serii The Walking Dead. Ma to wpływ nie tylko na stylistykę wizualną gry (zdecydowanie bardziej ponurą niż w poprzednich częściach), ale też design poziomów i zagadek. Oprócz typowych dla tej serii łamigłówek, polegających na budowaniu mostu zdolnego do utrzymania konkretnego pojazdu, znajdziemy tu też wyzwania polegające na konstruowaniu z dostępnych części różnego rodzaju pułapek na zombie.

Gra Bridge Constructor: The Walking Dead dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 23,99 zł. Jest to tytuł typu premium, w którym nie znajdziemy żadnych reklam ani mikropłatności.

Pobierz z App Store