Kilka tygodni temu 11 bit studio zapowiedziało, że wydawana przez nich gra Moonlighter trafi niedługo na urządzenia z systemem iOS. Od dziś tytuł ten jest już dostępny do nabycia w App Store.

Moonlighter to dość niekonwencjonalna gra RPG typu Rogue-Lite, w której wcielamy się w sklepikarza handlującego wyposażeniem dla poszukiwaczy przygód. Do naszych zadań należy jednak nie tylko prowadzenie sklepu, ale też samodzielne wyruszanie na liczne niebezpieczne wyprawy, podczas których będziemy gromadzić towar na sprzedaż. Z jednej strony znajdziemy tu więc wartką, zręcznościową akcję, z drugiej zaś elementy gry ekonomicznej. Wszystko to ubrano zaś w klimatyczną, pikselartową oprawę graficzną w stylu retro. Wersja dla iOS oferuje tą samą zawartość co edycja znana z konsol i komputerów, wprowadzając jednak uproszczony system sterowania lepiej przystosowany do obsługi za pomocą ekranu dotykowego.

Gra Moonlighter dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 54,99 zł. Jest to tytuł typu premium, w którym nie znajdziemy żadnych reklam ani mikropłatności.

Pobierz z App Store