Na początku tygodnia pisaliśmy o tym, że z oferty firmowych sklepów Apple wycofane zostały słuchawki oraz głośniki innych producentów. Prawdopodobnie w najbliższym czasie do sprzedaży trafią nowe urządzenia firmy z Cupertino - słuchawki AirPods Studio oraz mniejsza wersja głośnika HomePod.

W serwisie Twitter pojawiła się dziś informacja o tym, że pierwsze partie produkcyjne wspomnianych wyżej słuchawek nie trafią na rynek wcześniej niż 20 października. Takie doniesienia opublikował Jon Prosser.

Autor tweeta twierdzi, że informacje uzyskał „u źródła”. Co więcej, Prosser twierdzi, że słuchawki zaprezentowane zostać mogą podczas najbliższej prezentacji produktowej o tytule „Hi, Speed”, która ma odbyć się 13 października. Sprzedaż ma rozpocząć się pod koniec obecnego lub na początku przyszłego miesiąca.

Warto przypomnieć, że według dotychczasowych doniesień słuchawki AirPods Studio wyposażone będą między innymi w funkcję wykrywania położenia (wykryją czy znajdują się na szyi czy na głowie i automatycznie wstrzymają bądź wznowią odtwarzanie), aktywną redukcję szumów, Hey Siri oraz czip U1.

Źródło: iDownloadBlog