Od wrześniowej prezentacji nowości Apple minęło już kilka tygodni, a do następnej zostało prawdopodobnie kilka dni. To dobry moment na spojrzenie na zimno zarówno na niektóre nowości zaprezentowane przez Apple we wrześniu, jak i na to, co obecnie stanowi jeden z głównych filarów działalności Apple, czyli usługi.

W bieżącym numerze znajdziecie więc teksty dotyczące iPadów i ery „iPad Only” oraz usług. Apple wkracza na nowe tereny ze swoją usługą Fitness+, minął też rok od startu Apple Arcade. O iPadach pisze w tym numerze Grzegorz Świątek, o Fitness+ Michał Masłowski, a Apple Arcade ocenia po roku Marek Gawryłowicz.

To oczywiście nie wszystkie tematy, którymi zajmujemy się w tym numerze. Ja szczególnie polecam Wam moją recenzję książki „Mindf*ck” Christophera Wyliego, jednego z głównych mózgów stojących za niesławną firmą Cambridge Analytica i sygnalisty, który ujawnił ogromny spisek mający zepsuć demokrację. Jest też recenzja serialu „Servant”, a Marcel Gawron zabierze Was tym razem na Syberię do polskiej wioski niedaleko Irkucka.

Jak zwykle, w imieniu całej redakcji, życzę miłej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 9/2020