O tym programie pisałem już trzy lata temu. Do wczoraj była to jedyna aplikacja dla Maca poświęcona WWDC. Do wczoraj, bo Apple zaktualizowało właśnie aplikację Developer do uniwersalnej paczki z wersją dla macOS także. Czy oznacza to jednak, że deweloperzy powinni instalować tylko ten program od Apple? Moim zdaniem nie. Nowa wersja nieoficjalnej aplikacji WWDC ma bowiem kilka przydatnych dodatków, no i wyglada lepiej.

Interfejs alej utrzymany jest w ciemnym trybie kolorystycznym, co zdecydowanie lepiej wygląda, niezależnie od tego, w jakim trybie działa sam macOS.

Najnowsza wersja przynosi m.in. transkrypcję zapisów wideo wszystkich wykładów i prezentacji i to we wszystkich językach, jakie serwuje Apple. Tutaj nie cieszyłbym się na zapas, są to głównie języki angielski, japoński i chiński.

Doszła także możliwość dzielenia się linkami do prezentacji czy samym prezentacjami, funkcja Handoff oraz to - co moim zdaniem jest największą zaletą tej aplikacji - widok społeczności, gdzie publikowane są wszelkie najnowsze informacje dotyczące języka Swift, narzędzi, nowych technologii. Są one podzielone na informacje pochodzące bezpośrednio od Apple, od społeczności, nowe podcasty, a także te publikowane przez popularne serwisy technologiczne.

Nieoficjalną aplikację WWDC można pobrać bezpośrednio z jej strony domowej. Cały projekt posiada otwarty kod dostępny w serwisie GitHub.


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.