Redakcja iFixit jak zwykle zaraz po premierze wzięła na warsztat dwa nowe modele iPhone'ów - 11 Pro i 11 Pro Max. Tym razem proces rozbiórki tego pierwszego można było oglądać na żywo w serwisie YouTube.

W środku iPhone'ów 11 Pro i 11 Pro Max odkryto m.in. nową płytkę umieszczoną pod baterią oraz dodatkowe jej połączenia z portem Lightning i płytą główną, które mogą mieć związek z bezprzewodowym ładowaniem zwrotnym, z którego Apple miało podobno zrezygnować na krótko przed prezentacją nowych modeli.

iFixit zwraca także uwagę na zmniejszenie rozmiarów płyty głównej, dzięki czemu znalazło się miejsce na panel z trzema aparatami fotograficznymi.

Co ciekawe zdaniem Renego Ritchiego z iMore Apple nigdy nie planowało wprowadzenia ładowania zwrotnego w iPhone'ach 11, 11 Pro i 11 Pro Max.

Źródło: iFixit


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019