Podczas prezentacji nowych iPhone'ów pokazano też nową wersję aplikacji FilmicPro na iPhonie 11 Pro pozwalającą na jednoczesne nagrywanie z wielu kamer w tym urządzeniu. Okazuje się, że funkcja jednoczesnego nagrywania kilkoma kamerami w iOS 13 dostępna będzie także dla iPhone'ów XS, XS Max i XR oraz iPada Pro z 2018 roku.

W przypadku iPhone'ów XS i XS Max możliwe jest jednak nagrywanie tylko dwoma kamerami jednocześnie, w kombinacjach takich, jak na powyższym obrazku.

Odpowiednie API pozwalające na wykorzystanie dwóch kamer jednocześnie zostało zaprezentowane deweloperom podczas tegorocznej konferencji WWDC. Można się więc spodziewać, że funkcja jednoczesnego nagrywania dwoma kamerami pojawi się w wielu innych programach, nie tylko w FilmicPro, w którym pojawi się ona jeszcze w tym roku.

iOS 13 zostanie udostępniony wszystkim użytkownikom już w najbliższy czwartek.

Źródło: 9To5Mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019