Jedno z najbardziej obecnie popularnych narzędzi do komunikacji grupowej - Slack - doczekało się wreszcie ciemnego trybu kolorystycznego w wersji dla komputerów.

Slack to komunikator wykorzystywany przez wiele firm czy szerzej zespołów osób pracujących wspólnie nad różnymi projektami. Pół roku temu jego aplikacja mobilna dla systemu iOS zyskała ciemny tryb kolorystyczny. Na Macu praca z tym programem po zmroku dalej jednak nie należała do przyjemnych. Ostatecznie jednak oczy użytkowników tego programu będą mogły w końcu odpocząć. Od dzisiaj bowiem Slack dla Maca posiada także ciemny tryb kolorystyczny.

Aby go aktywować należy wejść w preferencje programu (wystarczy kliknąć w nazwę przestrzeni roboczej u góry w lewej kolumnie i wybrać z menu pozycję „Preferences”, a następnie otworzyć kartę z tematami kolorystycznymi, czyli „Themes”.

Źródło: Slack


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019