No i doczekaliśmy się końca wakacji, a już niedługo, za niecały miesiąc, skończy się lato. Na szczęście będzie to dla wszystkich fanów marki Apple i szerzej technologii okres niezwykle gorący. Już 10 września firma pokaże nowe produkty, w tym z pewnością nowe modele iPhone'ów. Kilka dni później można spodziewać się premiery nowych systemów operacyjnych iOS 13 i macOS Catalina. Jeszcze wcześniej, bo w przyszłym tygodniu, w Berlinie rozpoczną się największe w Europie targi elektroniki konsumenckiej - IFA, gdzie oczywiście się wybieramy.

Aby umilić Wam czas oczekiwania na te wszystkie ekscytujące wydarzenia, mamy dla Was nowy numer naszego magazynu z wieloma interesującymi tekstami. Michał Masłowski, nasz ekspert od rynków, analizuje najnowsze wyniki finansowe Apple. Bartek Mazurek zastanawia się, czy naprawdę potrzebujemy nowego MacBooka Pro, o którym krążą różne pogłoski. Z kolei Marek Gawryłowicz marzy o klasycznym modelu iPhone'a, który nawiązywałby do urządzeń sprzed kilku lat. Nie każdy potrzebuje coraz większego modelu, który trudno obsłużyć jedną ręką.

W najnowszym numerze znajdziecie także kilka tekstów autorstwa mojej nieskromnej osoby, m.in. recenzję biografii Tima Cooka pióra Leandera Kahneya, a także testy kilku ciekawych nowych produktów dla każdego „Apple Usera”.

Jak zwykle życzę Wam miłej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 6/2019