Firma Twelve South zaprezentowała nową wersję znanego etui dla słuchawek AirPods. Nowy model AirSnap Twill został wykonany z materiału i ma być alternatywą dla skórzanej wersji.

Do tej pory etui AirSnap było dostępne wyłącznie w wersji skórzanej. Firma TwelveSouth postanowiła uzupełnić ofertę o wersję materiałową. Niewielka obudowa jest wykonana z trwałego, odpornego na zużycie materiału. Wysokiej jakości wykończenie ma zapewnić odpowienią ochronę przez długi czas.

Pod względem funkcjonalności nie zmieniło się praktycznie nic. AirSnap Twill wciąż ma przypinkę do torby lub kluczy. Na spodzie znajduje się specjalne wycięcie do podłączenia przewodu Lightning.

TwelveSouth Twill będzie dostępne w kolorze szarym (Fog) oraz nieco ciemniejszym odcienu (Smoke). Cena etui wynosi 34,99 dolarów.

Źródło: TwelveSouth


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019