Jak donosi DigiTimes, jesienią tego roku Apple zaprezentować ma nowy model iPada z ekranem o przekątnej 10,2 cala. Zastąpić ma on najtańszy obecnie model tabletu, za który w polskim sklepie AOS zapłacić trzeba od 1599 zł.

Nowy iPad może pojawić się we wrześniu, przy okazji corocznej premiery kolejnej generacji iPhone'ów, choć tablety częściej prezentowane były podczas oddzielnego wydarzenia organizowanego w październiku. Tak było w latach 2012-2014 oraz 2018. We wrześniu światło dzienne ujrzał jedynie pierwszy model iPada oraz mini 4.

O nowym budżetowym iPadzie pisał już Ming Chi-Kuo, według którego będzie on mieć takie same rozmiary jak w przypadku obecnego modelu, ale węższe ramki, co pozwoli na wyposażenie go w nieco większy ekran.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym miesiącu Apple zarejestrowało pięć nowych modeli iPadów w bazie Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej. Jednym z nich może być właśnie iPad z ekranem o przekątnej 10,2 cala.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019