W dniu dzisiejszym pojawiło się sporo doniesień związanych z produktami, które teoretycznie mają trafić w tym roku do oferty Apple. Dobrą wiadomością dla klientów jest to, że amerykański producent planuje wprowadzić również nowe iPady.

W opublikowanym przez Ming Chi-Kuo raporcie znalazły się odniesienia do tegorocznych tabletów. Pierwszy z nich ma być następcą 9,7-calowego iPada. Nowa wersja urządzenia ma cechować się 10,2-calowym obszarem roboczym, przy zachowaniu dotychczasowych rozmiarów. Natomiast odświeżony model iPada Mini ma wyglądać niemal tak samo jak aktualna wersja, jednak będzie miał on mocniejsze podzespoły. Oznacza to, że tablet będzie dalej wyposażony w skaner linii papilarnych oraz złącze słuchawkowe typu jack. Kluczowymi dostawcami podzespołów mają być BOE, Radiant, Casetek oraz LG Display.

Warto przypomnieć, że pod koniec stycznia Apple zarejestrowało w bazie Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej sześć nowych modeli iPadów.

Źródło: MacRumors


Dla wszystkich czytelników naszego portalu sklep MyApple przygotował specjalny 10% rabat na produkty marki ZENS. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: ZENS05. Kod jest ważny do 20 maja 2019 roku.