W dniu dzisiejszym pojawiło się sporo doniesień związanych z produktami, które teoretycznie mają trafić w tym roku do oferty Apple. Dobrą wiadomością dla klientów jest to, że amerykański producent planuje wprowadzić również nowe iPady.

W opublikowanym przez Ming Chi-Kuo raporcie znalazły się odniesienia do tegorocznych tabletów. Pierwszy z nich ma być następcą 9,7-calowego iPada. Nowa wersja urządzenia ma cechować się 10,2-calowym obszarem roboczym, przy zachowaniu dotychczasowych rozmiarów. Natomiast odświeżony model iPada Mini ma wyglądać niemal tak samo jak aktualna wersja, jednak będzie miał on mocniejsze podzespoły. Oznacza to, że tablet będzie dalej wyposażony w skaner linii papilarnych oraz złącze słuchawkowe typu jack. Kluczowymi dostawcami podzespołów mają być BOE, Radiant, Casetek oraz LG Display.

Warto przypomnieć, że pod koniec stycznia Apple zarejestrowało w bazie Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej sześć nowych modeli iPadów.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019