Pogoda dopisuje w całej Europie, więc wakacje powinny być udane. Także i nasza redakcja rozjechała się na wypoczynek. Mamy więc dla Was mniej obszerny numer tym razem, do przeczytania na plaży, w pociągu, samolocie czy autobusie.

Przeczytacie w nim m.in. o monitorze i telewizorze Samsunga - tym drugim z aplikacją Apple TV i wsparciem dla AirPlay 2. Jest też tekst o aplikacjach fotograficznych, które na pewno przydadzą się podczas wakacyjnych wojaży. Z kolei na wirtualną wakacyjną wycieczkę po poszczególnych historycznych siedzibach firmy Apple zabierze Was Marek Gawryłowicz.

Jest w tym numerze także miejsce na bardziej osobiste przemyślenia na temat obecnej kondycji firmy Apple. Swoją bardzo subiektywną ocenę, bo przedstawioną przez pryzmat codziennych doświadczeń, przedstawia Łukasz Majer. Michał Masłowski uświadamia i przygotowuje tych nieświadomych na erę abonamentów. Zamiast zapłacić raz za wybrany produkt, coraz częściej do wyboru mamy jedynie abonament.

To oczywiście nie wszystko, co znajdziecie w tym numerze. Jak zwykle życzę Wam w imieniu całej redakcji miłej lektury i udanego drugiego miesiąca wakacji.

Pobierz MyApple Magazyn nr 5/2019