Płatności mobilne Apple dostępne są w niemal wszystkich bankach działających na terenie naszego kraju. Jednak w niektórych z nich do systemowej aplikacji Wallet można dodać tylko wybrane karty.

Taka sytuacja jest na przykład w banku Pekao. Klienci tej instytucji finansowej mogą do Apple Pay dodać jedynie karty sygnowane logo Mastercard. Sytuacja jednak ulegnie zmianie. W drugiej połowie tego roku firma zamierza rozszerzyć wsparcie również dla karty z logo Visa. W ciągu najbliższych miesięcy bank wprowadzi też nowy serwis transakcyjny oraz wdroży płatności mobilne Garmin Pay.

Warto przypomnieć, że od pewnego czasu osoby korzystające z Revoluta mogą dodać swoje „fioletowe” karty do systemowej aplikacji Wallet. Może to być dobra alternatywa dla posiadaczy kart Visa w Pekao.

Źródło: Cashless.pl


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019