Nie ulega wątpliwości, że Apple wprowadzająć do sprzedaży AirPodsy, wywołało małą rewolucję i zdominowało rynek w pełni bezprzewodowych słuchawek. Najnowsze dane opublikowane przez analityków Counterpoint Research, potwierdzają ciągłą dominację firmy.

Amerykański producent w pierwszym kwartale tego roku osiągnął ponad 60-procentowy udział w rynku w pełni bezprzewodowych słuchawek. Tym samym pozostawił konkurencję daleko w tyle. Na drugim miejscu uplasował się Samsung, natomiast ostatnie miejsce na podium zajęła Jabra.

Natomiast jeżeli spojrzymy z perspektywy poszczególnych modeli urządzeń to AirPodsy były najchętniej kupowanymi słuchawkami. Klienci wybierali również „pchełki” Galaxy Buds, Jabra Elite Active 65t oraz Bose SoundSport Free.

Warto zauważyć, że w okresie od stycznia do marca wszyscy producenci sprzedali łącznie 17,5 miliona słuchawek tego typu. Jest to wzrost o 40% względem analogicznego okresu rok wcześniej. Największy wzrost sprzedaży odnotowano w Ameryce Północnej oraz w Europie.

Źródło: 9To5Mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019