Kilka dni temu jeden z pilotów dronów, którzy przez ostatnie kilka lat publikowali filmy nakręcone kamerami podczepionymi do tych urządzeń, odkrył, że na dziedzińcu głównego budynku nowego kampusu Apple w Cupertino wzniesiona została scena z charakterystycznymi łukami w kolorach tęczy w układzie ze starego logo firmy. Wiadomo już w jakim celu została ona wzniesiona. W miniony piątek na terenie tego kampusu odbył się specjalny koncert, będący oficjalnym otwarciem nowej siedziby Apple.

Z tej okazji różne miejsca na terenie Apple Park zostały przyozdobione tymi właśnie kolorami, a pracownicy otrzymali okolicznościowe przypinki z tą chyba najbardziej znaną wersją logo firmy.

O oficjalnym otwarciu nowego kampusu wspomniał na Twitterze sam Tim Cook. Wysłana wiadomość ma quasi-religijną wymowę: "przyszliśmy wszyscy dzisiaj, w domu, który sobie dla nas wyobraziłeś, i świętowaliśmy twojego ducha. Kochamy Cię Steve”.

Na wspomnianym koncercie wystąpiła Lady Gaga, której Cook także podziękował.

Co więcej, koncert Lady Gagi, nakręcony smartfonem dostępny jest na kanale tej artystki w serwisie YouTube.

Źródło: The Verge, 9To5Mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019