Dość niespodziewanie Apple udostępniło szóstą betę systemu iOS 12.3. Poprzednia wersja (piąta) pojawiła się we wtorek.

Mobilny system operacyjny opisano jako build 16F5156a. Najnowsza wersja skupia się na poprawie wydajności, stabilności oraz bezpieczeństwie.

W pierwszej becie iOS i oprogramowania przeznaczonego dla Apple TV wprowadzono nową aplikację TV, która umożliwia dostęp do nowej usługi amerykańskiego producenta.

Warto przypomnieć, że usługa ta będzie początkowo dostępna w USA, natomiast później trafi do innych krajów - w tym do Polski.

Bety dostępne są dla zarejestrowanych deweloperów w internetowym serwisie Apple Developer Center oraz bezpośrednio z poziomu urządzeń. Dla bezpieczeństwa Waszych danych, przed wgraniem systemów, zalecamy wykonanie kopii zapasowych.

Oficjalne wersje wspomnianych wyżej systemów powinny pojawić się jeszcze w maju. Prawdopodobnie nastąpi to pod koniec maja.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019