Na oficjalną nową wersję aplikacji Slack dla iOS i Android z ciemnym trybem kolorystycznym nie trzeba było długo czekać. Program już wczoraj został zaktualizowany i teraz trybem ciemny mogą cieszyć się jego wszyscy użytkownicy korzystający z iPhone'ów, iPadów i urządzeń mobilnych z systemem Android.

Jak włączyć lub wyłączyć ciemny tryb kolorystyczny w Slack dla iOS

Aby włączyć lub wyłączyć tryb ciemny w aplikacji Slack dla iOS należy w widoku czatu stuknąć w znajdującą się w prawym górnym rogu ikonę z trzema pionowymi kropkami, by wyświetlić panel użytkownika, wybrać ustawienia (settings) i w nich aktywować lub dezaktywować ciemny tryb kolorystyczny.

Nie mniej ważną jest informacja o tym, że Slack pracuje też nad nową wersją aplikacji dla komputerów, która także zawierać ma ciemny tryb kolorystyczny. Ten obecnie można uzyskać modyfikując jeden z plików javascript programu. W przyszłości będzie można robić to wygodnie bezpośrednio z ustawień.

Slack dla iOS w App Store:


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.