Kilka tygodni temu szef Millennium w Polsce ogłosił, że usługa Apple Pay zostanie udostępniona klientom banku najpóźniej w pierwszym tygodniu marca. Terminu tego nie udało się jednak dotrzymać.

Najnowsze informacje przedstawione przez pracowników tej instytucji finansowej, sugerują, że usługa płatności mobilnych zostanie ostatecznie wdrożona do połowy kwietnia. Nie wiadomo jednak czy bank nie napotka kolejnych problemów w między czasie. Oczywiście istnieje szansa, że Millennium ogłosi wcześniej zakończenia procesu wdrażania.

Warto przypomnieć, że ostatnim bankiem, który wdrożył Apple Pay do swoich systemów był ING Bank Śląski, a jakiś czas temu Allegro zaimplementowało ten sposób płatności do swojej aplikacji mobilnej dla iOS.


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.