Serwis streamingowy Tidal charakteryzuje się muzyką w najwyższej dostępnej jakości - Master Quality Authenticate. Niestety dotychczas dostęp do niej mieli jedynie użytkownicy między innymi niektórych smartfonów z Androidem, komputerów z systemem Windows oraz macOS. Sytuacja uległa zmianie i od teraz również osoby korzystające ze sprzętów z iOS mogą cieszyć się z tego rozwiązania.

TIDAL oferuje obecnie technologię Master Quality Authenticated, która umożliwia kompresję muzyki cyfrowej bez ograniczeń, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Dzięki temu subskrybenci mogą słuchać muzyki tak, jak nagrano ją w studiu - doświadczenie jakości dźwięku zgodne z zamierzeniami artysty.

W celu skorzystania z wyżej wymienionej jakości nagrań, należy być subskrybentem wersji Tidal HiFi. Opłata miesięczna za ten wariant to 39,99 złotych. Należy pamiętać, że nie wszystkie utwory cechują się jakością Master. Łącznie jest ich około 150 tysięcy i są one opisane literką M. W przypadku aplikacji desktopowej oznaczone zostały one symbolem nieskończoności - ∞. Pozostałe utwory można słuchać w jakości HiFi w ramach wyższego pakietu.

Tidal MQA dla iOS

Osoby, które chciałby wypróbować ten wariant, mogą skorzystać z 60-dniowego okresu próbnego (pod warunkiem, że nie byli wcześniej użytkownikami serwisu).


Tydzień promocji z firmą BASEUS

w bieżącym tygoniu cały asortyment firmy BASEUS z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: BASEUS10 i kupuj taniej.