Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że po pięciu latach pracy firmę Apple opuści Angela Ahrendts, dotychczasowa szefowa działu sprzedaży detalicznej. Zastąpi ją Deirdre O'Brien, która dodatkowo piastować będzie swoje obecne stanowisko, wiceprezesa ds. HR.

W związku z przejęciem stanowiska Ahrendts, O'Brien otrzymała dwa pakiety akcji, które warte są na chwilę obecną nieco ponad 8 milionów dolarów. Jeden pakiet to 23922 akcje.

To nie wszystkie akcje Apple, które posiada O'Brien. W latach 2015-2019 otrzymała ich łącznie ponad 100 tysięcy. Ich wartość to obecnie około 18,6 miliona dolarów.

Co ciekawe, Angela Ahrendts była jednym z najlepiej opłacanych członków kadry kierowniczej Apple. Według danych zebranych przez Bloomberg, w ciągu pięciu lat spędzonych w Apple Ahrendts otrzymała co najmniej 170 milionów dolarów, wliczając w to wynagrodzenia, premie i inne bonusy.

Współpraca Ahrendts z Apple zakończy się 15 kwietnia.

Źródło: 9To5Mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019