Apple udostępniło oficjalną wersję systemu operacyjnego iOS 12.1.4 oraz macOS 10.14.3. Oprogramowanie mobilne zostało opisane jako build 16D57, natomiast macOS oznaczono jako build 18D109. Przed zainstalowaniem aktualizacji, zalecamy wykonanie kopii zapasowych.

Aktualizacja:

Aktualizację iOS można pobrać oraz zainstalować bezpośrednio z poziomu urządzenia. W tym celu należy udać się do Ustawień telefonu, wejść w Ogólne oraz w Uaktualnienia. Na koniec trzeba wcisnąć Pobierz i instaluj. Drugim sposobem jest podłączenie urządzenia do komputera z zainstalowanym programem iTunes, kliknięcie w ikonę telefonu oraz wybranie Sprawdź uaktualnienia oraz zaakceptowanie.

Natomiast w przypadku macOS aktualizacja dostępna jest w Preferencjach systemowych w zakładce Uaktualnienia.

Najnowsze wersje skupiają się głównie na poprawie wydajności, bezpieczeństwa oraz stabilności i są zalecane dla wszystkich użytkowników. iOS 12.1.4 oraz macOS 10.14.3 zawierają poprawkę eliminującą błąd pozwalający na podsłuchiwanie osoby, do której się dzwoniło, jeżeli połączenie odbywało się w ramach grupowego FaceTime'a.

Należy pamiętać, że grupowe połączenia FaceTime nie będą już dostępne na starszych systemach - poniżej iOS 12.1.4. Wczoraj Apple przestało podpisywać iOS 12.1.1 oraz iOS 12.1.2.


Dla wszystkich czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszytkie paski, bransolety, szyby oraz obudowy do Apple Watch.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: promaw72019 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Promocja dotyczy produktów znajdujących się w kategorii Watch.

10% kupon ważny jest do 17 lipca 2019