Humble Store to oficjalny sklep internetowy organizacji charytatywnej Humble Bundle. Aktualnie trwa w nim promocja, w ramach której można pobrać za darmo grę Deponia: The Complete Journey.

Deponia: The Complete Journey to przygodowa gra typu Point & Click, czerpiąca pełnymi garściami inspiracje z klasyków gatunku. Jej głównym bohaterem jest Rufus - mieszkaniec kosmicznego wysypiska śmieci, marzący o przeniesieniu się do Elysium - latającego miasta zamieszkiwanego wyłącznie przez przedstawicieli wyższych klas społecznych. Do tego grona zalicza się dziewczyna o imieniu Goal, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku trafia pewnego dnia na planetę Rufusa. Nasz bohater postanawia pomóc jej w powrocie do domu, widząc w tym szansę na realizację swoich celów. Deponia była pierwotnie wydana jako seria składająca się z czterech oddzielnych gier. Wersja The Complete Journey łączy w jedną całość pierwsze trzy części, tworzące spójną fabularną trylogię, dodając przy okazji kilka nowych elementów, takich jak wywiady z twórcami i archiwalne materiały dokumentujące proces powstawania gry. Nie znajdziemy w niej jednak czwartej gry z serii, noszącej tytuł Deponia Doomsday, która nie jest częścią głównej trylogii.

Gra Deponia: The Complete Journey dostępna jest do nabycia w Humble Store, gdzie kosztuje obecnie 0 euro (standardowa cena to 29,99 euro). Promocja zakończy się 26 stycznia o godzinie 19. Po zakupie otrzymamy kod do wykorzystania na platformie Steam (który ma określoną datę ważności, więc lepiej nie zwlekać zbyt długo z jego realizacją).


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.