Serwis CompareRaja twierdzi, że dotarł do przecieków, które przedstawiają rendery prototypowej wersji iPhone'a 11. Nowy telefon Apple miałby mieć mniejsze wycięcie w ekranie oraz odchudzoną powierzchnię na trzy aparaty fotograficzne.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o koncepcie nowego iPhone'a z trzema aparatami fotograficznymi zaprezentowanego przez OneLeaks. Tym razem specjaliści od przecieków wspólnie z serwisem ComapreRaja opublikowali nowe rendery rzekomego prototypu iPhone'a 11. Według nich są to całkowicie wiarygodne wizualizacje, a sam telefon jest testowany przez inżynierów Apple.

Prototyp względem poprzednich wizualizacji wygląda znacznie lepiej. W oczy rzuca się przede wszystkim o wiele mniejsza powierzchnia przeznaczona na aparat fotograficzny. Tym razem trzy aparaty byłyby umieszczone w pozycji poziomej. Biała obramówka wokół środkowego oczka wskazuje na to, że będzie to lampa błyskowa. Rendery pokazują również, że wzornictwo iPhone'a mogłoby ulec zmianie. Przede wszystkim boczne ramki wyświetlacza są wyraźnie węższe.

Przedstawiona wersja iPhone'a 11, jeśli rzeczywiście jest prawdziwa, najprawdopodobniej jest jedną z wielu prototypowych wersji zaprojektowanych przez Apple. Do premiery, która odbędzie się najpewniej we wrześniu pozostało jeszcze sporo czasu i z pewnością nie jest to ostateczne wcielenie nowego iPhone'a.

Źródło: 9To5Mac, za CompareRaja