Steve Hemmerstoffer opublikował na twitterowym profilu @OnLeaks rendery tegorocznego modelu iPhone'a, które powstały we współpracy z serwisem . Twierdzi on, że tak właśnie wyglądać będzie smartfon Apple, który prawdopodobnie zadebiutuje jesienią tego roku. Informacja jest o tyle ciekawa, że Hemmerstoffer dysponuje często sprawdzonymi informacjami dotyczącymi przyszłych modeli tego typu urządzeń.

Nowy iPhone miałby być wyposażony w trzy obiektywy, umieszczone z tyłu obudowy w dość dziwnym jak na Apple układzie, ponieważ jest on niesymetryczny. Dwa z nich umieszczone są pionowo, tak jak jest to w przypadku iPhone'ów X oraz XS. Trzeci znajduje się pomiędzy dwoma wspomnianymi wcześniej, ale po ich prawej stronie. Nad nim, ponad najwyżej umieszczonym obiektywem znajduje się lampa błyskowa. Nie wiadomo czemu miałby taki układ służyć. Być może z jakiegoś powodu potrzebna jest większa odległość między poszczególnymi soczewkami.

iPhone

W tym roku Apple prawdopodobnie znów pokaże trzy nowe modele iPhone'ów, ale trzy obiektywy zarezerwowane będą dla najdroższego i teoretycznie najlepszego z nich.

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tym pomyśle. Czy według Was możliwe jest, że Apple zaprezentuje iPhone'a z trzema obiektywami?

Źródło: 9To5Mac za @OnLeaks, Digit