W przedświątecznym okresie Apple postanowiło zadbać o żołnierzy i weteranów USA. Jakie promocje przysługują im w specjalnie utworzonym sklepie?

Rozszerzona została oferta dla czynnych żołnierzy i marynarzy, dla weteranów, a także dla ich rodzin mieszkających w jednym gospodarstwie domowym. W specjalnym sklepie znajdują się przecenione o 10% produkty. Są pośród nich iPhone’y, MacBooki i stacjonarne Maki, Apple Watche, iPady, iPody, HomePody, przystawki Apple TV i akcesoria (również te od firm trzecich). Cała oferta sklepu dostępna jest tutaj.

Sklep ma jednak pewne ograniczenia. Produkty oferowane są do użytku osobistego, co oznacza, że weterani nie mogą ich zakupić dla swoich firm w promocyjnych cenach. Niewygórowane są za to ograniczenia co do liczby zakupionych sztuk. Każdemu, kto ma dostęp do oferty przysługują po trzy sztuki iPhone’ów, iPadów, komputerów Mac, słuchawek AirPods, HomePodów, Apple TV i Apple Watchy. Produkty Beats, iPody, książki, urządzenia odnawiane i inne akcesoria można zakupić z limitem 10 sztuk. W ofercie są także programy ochrony AppleCare i AppleCare+

W przesłanym do redakcji AppleInsider komunikacie Apple informuje:

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim mężczyznom i kobietom służącym w naszych siłach zbrojnych. Jesteśmy dumni, że możemy im zaoferować dedykowany dedykowany sklep ze specjalnymi ofertami cenowymi jako wyraz naszej wdzięczności za ich odważną służbę.

Oferta dla żołnierzy amerykańskich nie jest pierwszym takim ukłonem w stronę środowiska wojskowych i weteranów. Podobne promocje Apple oferowało już wcześniej.

Źródło: 9To5Mac i AppleInsider


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na akcesoria marki BASEUS.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: baseus819 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

10% kupon ważny jest do 20 sierpnia 2019